Obavijest o nastavku obrazovanja

Međuopćinska smotra LiDraNo

Našu je školu predstavljala u pojedinačnom scenskom nastupu učenica Mateja Cickaj te učenik Antonio Horvatić sa samostalnim novinarskim radom.

Mentorica Mateji Cickaj je prof. Svjetlana Horvatinović-Malčić, a Antoniju Horvatiću prof. Božana Tenji.

Rad Antonija Horvatića bio je među najboljim radovima te je predložen i za žuapnijsku smotru koja će se održati 7. veljače u istoj školi.

21. siječnja 2014. u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga u Našicama održana je međuopćinska razina smotre učeničkog stvaralaštva LiDraNo 2014. Sudjelovali su najbolji učenici sa svojim mentorima i predstavili literarne i novinarske radove, te nastupali u sklopu dramsko-scenskog izraza. Riječ je o srednjoškolcima iz Belog Manastira, Đakova, Našica i Valpova, čije su radove i nastupe na okruglim stolovima prosuđivali stručnjaci s područja pisane i govorene riječi. Najoriginalnije radove s područja literarnog stvaralaštva prepoznali su i predložili za sljedeću razinu smotre pjesnici Marina Tomić i Davor Ivankovac te profesorica s osječkog Filozofskog fakulteta Tatjana Ileš, novinarsko su stvaralaštvo ocjenjivali novinari Sanja Račić (HRT Radio Osijek), Robert Rigo (portal nasice.org, Radio Našice) te novinar i spiker iz Đakova Danijel Geošić). Dramsko-scenske nastupe pratili su i prosuđivali dramska umjetnica iz HNK Osijek Anita Schmidt, kazališna, televizijska i filmska glumica Areta Ćurković (Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku) te profesorica hrvatskog jezika Ivana Đerđ-Dunđerović iz osječke gimnazije Gaudeamus

Našu je školu  predstavljala u pojedinačnom scenskom nastupu učenica Mateja Cickaj te učenik Antonio Horvatić sa samostalnim novinarskim radom.

Izvor: Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice

objavio: Božana Tenji   datum: 1. 2. 2014.

Upis učenika u I. razred 2023./2024. šk.god.
Upis učenika u I. razred 2022./2023.
NATJECAJ 202223.doc

obavijest o nastavku školovanja
Upis učenika u I. razred 2020./2021.
NATJECAJ 202021.doc

« Ožujak 2024 »